Sitemizde şuan toplam 380 film bulunmaktadır.

Atçalı Kel Mehmet 2017 izle

0
( Yüksek Kalite )


Dikkat : Film En Yakın Zamanda Yüklenecektir. Takipte Kalın . . .

Dikkat : Film İle İlgili Görüşlerinizi Bildirebilirsiniz. İyi Seyirler . . .

Atçalı Kel Mehmet izle

Sayın Atçalı Kel Mehmet izleyicilerin dikkatine! : Atçalı Kel Mehmet filmi ile ilgili olumlu veya olumsuz görüşleriniz için yorumlarınızı bekliyoruz. Öncelikle Atçalı Kel Mehmet full izlemek için yapmanız gereken sadece part seçeneklerine tıklamak olacaktır. Atçalı Kel Mehmet hd izlemek isteyenler için sitemizde kalite seçenekleri bulunmaktadır. Ayrıca siz değerli izleyicilerimize Atçalı Kel Mehmet 1080p izleme imkanı sunuyoruz. İyi seyirler dileriz.

Atçalı Kel Mehmet hd izle

191 views
FILM BILGILERI 1 ay önce eklendi
Atçalı Kel Mehmet 2017 izle

Atça’nın ağası Şerif Hüseyin’in kazandığı güreşin mükâfatı olarak “dile benden ne dilersen” cömertliğine, ağanın kızına talip olarak cevap veren ırgat oğlu Mehmet, barınamadığı köyden kaçıp dağlara sığınarak, hayatını kurtarır. Efeliğin geçerli kurallarını öğrenmesiyle, hayatına yön verecek gelişmelerin önü açılır. Birkaç yıl içerisinde, Aydın dağlarının en ünlü efesi olup çıkıverir. Aydında kendi hâkimiyetini ilan eden Atçalı Kel Mehmet Efe, kendi namına para bastırır ve Aydın Valisi olduğunu ilan eder.
Ancak, Osmanlı’nın idareyi tümden yerel kuvvetlere terk etmiş olması, köylü, esnaf ve tüccar kesimlerinde büyük sıkıntılara yol açmıştır. Keyfi vergiler, angarya ve baskılar halkı canından bezdirmiştir. Tam bu anda, Osmanlı’nın idari yapıdan çekilmiş olması kuvvete dayalı iktidarlar için efelerin lideri Atçalı Kel Mehmet için de bir fırsat sunar. Kuyucak’ta çakılan kıvılcım kısa sürede tüm ovayı hatta Kütahya Kula’dan, Muğla’ya kadar oldukça geniş bir bölgeyi etkisi altına alır. Halk, efelerin yardımıyla yerel zorbalardan kurtulur.

Atçalı Kel Mehmet

Bir yanda aşkına kavuşma umudu, diğer yanda ise Ege’nin gebe olduğu büyük toplumsal ihtiyaçlara çare bulmak isteği Atçalı Kel Mehmet Efe’nin kişilik profilini belirler. Ancak, her ne kadar ıslahatçı olarak tanınsa da, düzeni korumak ve kollamak görevini asli görev olarak benimseyen Babı Ali, bölgedeki en önemli temsilcisi Karaosmanoğlu Hacı Mehmet Efendi başta olmak üzere kaldırmak istediği yerel zorba iktidarları büyük vaadlerle yardıma çağırır ve Osmanlı sınırları içerisinde halka dayanan ve halktan gelen bir özgürlük hareketi bastırılmış olur. Atçalı’nın düşünceleri 2. Mahmut döneminde ıslahat fermanlarına da ışık olur..Film 7 Nisan 2017 de vizyona giricektir.

Atçalı Kel Mehmet izlemek isteyenler filmimizi full hd veya diğer video kaliteleriyle sitemizden kaliteli bir şekilde seyredebilirler. Atçalı Kel Mehmet filmini ayrıca 1080p izlemek isteyenler için Atçalı Kel Mehmet 1080p izle kısmından birebirfilm.org adresinden kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Atçalı Kel Mehmet hd izlerken bir sorun yaşarsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz veya aşağıdaki yorum kısmına düşüncelerinizi belirtebilirsiniz. Bilmenizi isteriz ki görüşleriniz bizim için çok kıymetli ve filmi izleyecek binlerce kişi için önemli bir yer tutmaktadır. Son olarak sizlere en iyi Atçalı Kel Mehmet full izle imkanı sunmaya çalıştık, umarım memnun kalırsınız. Bir sonraki filmde görüşmek üzere hoşçakalın…


Tür: 2017 Filmleri, Dram, Fragmanlar, Tarih, Yerli Filmler

Yapım: 2017 - Türkiye

IMDB Puanı: Belli Değil

Yönetmen: Hakan Şahin

Oyuncular: Cemal Hünal , Gökhan Keser , Hasan Yalnızoğlu , Ümit Acar , Emin Gümüşkaya

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?